14.5 C
Pitești
18 apr. 2025

Concubini găsiți morți în casă

Concubini găsiți morți în casă

Un bărbat şi o femeie au fost găsiți decedați aseară într-o casă din comuna argeşeană Ştefan cel Mare. Cei doi erau
concubini. El avea 39 de ani şi era din Ştefan cel Mare, iar ea, 40 de ani, din comuna Vişina, județul Dâmbovița.
Au murit intoxicați cu monoxid de carbon, de la un instant pe gaz defect, amplasat în bucătărie.
Cei doi au fost găsiți decedați în dormitorul locuinței, de către fratele bărbatului din comuna Ştefan cel Mare.

ISU Argeş informează: „Pompierii argeșeni au fost solicitați să intervină în comuna Ștefan cel Mare, în cazul a două persoane (una de sex masculin, în vârstă de aproximativ 40 de ani și una de sex feminin, în vârstă de aproximativ 41 de ani), decedate.

De urgență, către locul solicitării au fost alocate trei echipaje de pompieri, cu o autospecială de stingere și două ambulanțe SMURD, una de prim ajutor calificat și una de terapie intensivă mobilă.

Forțele de intervenție ajunse la locul solicitării, au constatat că, din nefericire, sesizarea se confirmă, cele două persoane prezentând rigiditate cadaverică.”

 

Related Articles

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!

URMĂREȘTE-NE PE REȚELELE SOCIALE

52,300FaniÎmi place
3,200AbonațiAbonați-vă

NOUTĂȚI

Mentenanta site, Administrare site Realizare site Wordpress, Mentenanta site, Wordpress